Toplákmentesítő

Varánusz

"A kifejlett komodói sárkány egyetlen ellensége az emberi telhetetlenség, ostobaság és a nyereségvágy."
Mellesleg a varánusz csúnya, gusztustalan és büdös a szája, cserébe nem sminkeli magát.

Friss topikok

  • látjátok feleim szümtükkel: telex.hu/gazdasag/2023/03/23/matolcsy-konyvbemutato-reform-jovokep-felzarkozas-uttevesztes Matolc... (2023.03.23. 20:39) Vér, könnyek, letépett herék a medencében
  • hahópihehh: @pianolight: "egy hvg-s cikk kommentjei között olvastam, h fabius-t baleset érte. ha ez igaz, akko... (2020.09.22. 14:18) Menj a picsába, Soros!
  • kekex: Már a focisták is? 24.hu/sport/foci/2017/11/10/urban-florian-luxemburg-miatt-szegyellje-magat-orba... (2017.11.10. 13:45) Te leváltanád Orbánt?
  • látjátok feleim szümtükkel: @nagy_henrietta: Keresni lehet, de külön féle okokból nem biztos, hogy a keresőt talál, mert ne... (2017.09.05. 08:49) Pártfinanszírozás, magyar átok

2010.01.13. 14:31 úriparaszt

Virtuális Székelyföld

Címkék: domain székelyföld sic

Sosem voltam nagymagyar, igyekszem azzal gazdálkodni amivel lehet, ami elérhető. Ezt persze fingom tudja miért írom. Ezt viszont támogatom. Te pedig tégy ahogy jónak látod.
(lehet a román titkosszolgák listájára kerülsz, de önmagában az nem fáj.)

4 komment

A bejegyzés trackback címe:

https://varanus.blog.hu/api/trackback/id/tr181669412

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Én aláírtam. Bátor vagyok, jöhet a szekuritáté :-)
Én is aláírtam. Ez jó dolog.
Az én férjem meg erdélyi magyar.
süti beállítások módosítása