Toplákmentesítő

Varánusz

"A kifejlett komodói sárkány egyetlen ellensége az emberi telhetetlenség, ostobaság és a nyereségvágy."
Mellesleg a varánusz csúnya, gusztustalan és büdös a szája, cserébe nem sminkeli magát.

Friss topikok

  • Neytiri1: www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/magyar-peter-megvan-a-titkos-kormanyhatarozat-a-vitnyedi-migran... (2026.06.09. 13:34) Vér, könnyek, letépett herék a medencében
  • kvadrillio: engem jóóóól kitiltottak ezek a nagyeszűek, amitől a végén már herótom lett ! tahótlanított A ... (2025.08.01. 08:07) Gyakran ismételt hazugságok
  • s: Tie a yellow ribbon 'round the ole oak tree www.youtube.com/watch?v=7-RlLFxgCkk (2024.05.13. 23:00) Zeneszoba
  • Gringo: Hihetetlen, hogy ez a rohadék még mindig ott rontja a levegőt a pulpituson. :( (2023.04.24. 23:58) Kövér Laci meg a "kommunisták"
  • hahópihehh: @pianolight: "egy hvg-s cikk kommentjei között olvastam, h fabius-t baleset érte. ha ez igaz, akko... (2020.09.22. 14:18) Menj a picsába, Soros!


2011.06.08. 09:40 Fabius

Orbán: a rend közepén állok

Címkék: fidesz orbán viktor nyugdíjrendszer rendvédelmi tüntetés bohócforradalom

Tegnap Viktorunk megint érdekes dolgokat mondott Nemzeti Trubadúr Péter szájával. Szerinte ő és a rendvédelmi szakszervezetek egy oldalon állnak. Ezek szerint Orbán is bohócnak öltözik 16-án, és visszavonja szavazatát a fülkeforradalomtól? Végülis megértem, ténykedésükre a…

32 komment

2011.05.17. 06:04 Fabius

Orbán pofonfája

Címkék: fidesz nyugdíj alkotmány rendvédelmi tüntetés

A magyar kormány, és személyesen Orbán Viktor ismét megtalálta a pofonfát, amit ha rázogat, garantált a gyümölcsszüret. A nyugdíjak visszamenőleges elvonásának-felülvizsgálatának alkotmányba faragása olyan, mintha a mazochista szekta rendes havi ülését néznénk. A mi…

23 komment · 5 trackback

2011.04.16. 14:02 Fabius

Egy tüntetés margójára

Címkék: fidesz szakszervezetek rendbontás rendvédelmi tüntetés

A hétvégén egymásba érnek a kormányellenes megmozdulások. Én ma úgy gondoltam, a Hősök terén vidám mozdulj-t játszó rendvédelmiseket lesz érdemes megnézni közelről. A térre kiérve nem csalódtam, illetve mégis, de pozitívan. A vártnál is több ember, és ennél is több…

518 komment · 5 trackback

süti beállítások módosítása